Mobİl Yazılım Çözümlerİ

Smarttek Bilişim

<2> Mobil Yazılım Çözümleri
Kurumsal şirketlerin mobil hayata kolayca adım atabilmesi için strateji oluşturan Smarttek, sektördeki deneyimini müşterilerinin başarısı için kullanmaktadır. Mobil uygulama pazarında önemli bir deneyime sahip olan Smarttek, hazırladığı güncel uygulamalarla müşterilerine en iyi kullanıcı deneyimini garanti etmektedir.

Piyasadaki tüm mobil işletim sistemlerine uyumlu çözümler geliştiren Smarttek, iOS, Android, Windows 8 ve diğerlerinde kullanıcı alışkanlıklarını göz önüne alarak üstün tasarım kabiliyetini ortaya koymaktadır.

Fikir üretiminden, hedef pazara ürün teslimine kadar baştan uca rehberlik eden Smarttek, proje süresince endüstrinin en iyi uygulamaları ve son trendlerinden yararlanarak, mobil projelerde yapılandırma, tasarlama, geliştirme ve uygulamaya geçirme aşamalarının tümünü müşterilerine sunmaktadır.

Müşterilerinin her zaman pazarın bir adım önünde yer almasını sağlayacak çözümler geliştiren Smarttek, kurumlara sunduğu özel uygulamalarıyla öne çıkmaktadır.

Müşterilerinin;

En uygun platform ya da platformları seçmesi,

Karşılaştığı güçlüklere en uygum çözümleri getirmesi,

Marka kimliği ile en iyi görünüm ve tutarlılığı yaratması için destek vermektedir.


Mobil Arayüz Tasarımı

Deneyimli UX/UI tasarım uzmanlarıyla müşterilerine en iyiyi sunmayı hedefleyen Smarttek, ürünlerinin kalite ve farklı tasarımlarıyla, piyasadaki rakiplerinden ayrışmasını kolaylaştırmaktadır. Müşteri odaklı tasarım uygulamaları ve yaratıcılığını ortaya çıkartan Smarttek, bilgi mimarisi ve arayüz tasarım uzmanlığını kullanarak, son kullanıcıların ürün ile etkileşimini iyileştiren, benzersiz, sezgisel ve kullanımı kolay arayüzler oluşturmaktadır. Mobil Uygulama Çözümleri Smarttek, iOS, Android, Windows 8 ve diğerlerinde kullanıcı alışkanlıklarını göz önüne alarak üstün tasarım kabiliyetini ortaya koymaktadır.

Vizyonumuz

Bilişim Teknolojileri alanında tercih edilirliği artırarak Türkiye pazarında özellikle yazılım sektöründe marka imajını güçlendirmek, sektördeki bilgi kirliliğinden arındırılmış şeffaf hizmetler sunarak, yarına hep bir adım önde, hep daha büyümüş ve gelişmiş olarak başlamayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Dostluk, saygı, dürüstlük, hakkaniyet gibi insana özgü güzel hasletleri tüm çalışanlarımızla birlikte prensip edinerek, İleri Bilgi Teknolojileri hizmeti sunduğumuz işletmelerde memnuniyet ve devamlılığı sağlamak öncelikli görevimizdir. Bu görevi gerçekleştirebilmek için bilişim sektörünün tüm yeniliklerini yakından takip ederek uygulama kapasitesine sahip olmakla birlikte çalışkan, hızlı, eğitimli ve becerikli bir ekip ile sistemin ve çalışanların sorunlarına ve ihtiyaçlarına alternatif çözümler üreterek; birlikte çalıştığımız ailemize yalnız olmadıklarını, teknoloji alanında tam destek alacaklarını, aksamayan işleri ve gizlilik politikalarımızla güvende olduklarını hissettirmeyi amaçlamaktayız.