Mİcrosoft Çözümlerİ

Smarttek Bilişim

MİCROSOFT ÇÖZÜMLERİ


Microsoft Çözümleri

Microsoft, günümüz bilgi teknolojileri dünyasında önemli bir yere sahip, tüm ihtiyaçlara yönelik iş çözümleri sunan bir çözüm ortağı konumunda. Küçük ölçekli işletmelerden, orta ve büyük ölçekli organizasyonlara kadar her seviyede ihtiyaca cevap verebilen ürünleri ile Microsoft pazarın ayrılmaz bir parçası haline gelmiş durumda.

Smarttek Bilişim olarak, son teknolojilerden ve yeniliklerden en hızlı şekilde faydalanılabilmesi, ihtiyacı adresleyen çözümlere en doğru ve en avantajlı yoldan ulaşılabilmesi için Microsoft Ekibimiz ile katma değerli lisanslama ve danışmanlık çözümleri sunuyoruz.

Microsoft İş Çözümlerimiz ve Danışmanlık Hizmetlerimiz;

Microsoft Lisanslama Danışmanlığı

Microsoft Ürünleri Geçiş ve Sürüm Yükseltme Danışmanlığı

Microsoft Active Directory

Microsoft Office ve Office 365

Microsoft Exchange

Microsoft Hyper-V

Microsoft Lync

Microsoft SQL

Microsoft Sharepoint

Microsoft Dymanics

Microsoft Azure

Microsoft Kullanıcı Sistemleri

Microsoft Yazılım Envanter Yönetimi

Microsoft Open Value Subscription (OVS) Kiralama Çözümleri

Microsoft System Center Danışmanlığı

Vizyonumuz

Bilişim Teknolojileri alanında tercih edilirliği artırarak Türkiye pazarında özellikle yazılım sektöründe marka imajını güçlendirmek, sektördeki bilgi kirliliğinden arındırılmış şeffaf hizmetler sunarak, yarına hep bir adım önde, hep daha büyümüş ve gelişmiş olarak başlamayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Dostluk, saygı, dürüstlük, hakkaniyet gibi insana özgü güzel hasletleri tüm çalışanlarımızla birlikte prensip edinerek, İleri Bilgi Teknolojileri hizmeti sunduğumuz işletmelerde memnuniyet ve devamlılığı sağlamak öncelikli görevimizdir. Bu görevi gerçekleştirebilmek için bilişim sektörünün tüm yeniliklerini yakından takip ederek uygulama kapasitesine sahip olmakla birlikte çalışkan, hızlı, eğitimli ve becerikli bir ekip ile sistemin ve çalışanların sorunlarına ve ihtiyaçlarına alternatif çözümler üreterek; birlikte çalıştığımız ailemize yalnız olmadıklarını, teknoloji alanında tam destek alacaklarını, aksamayan işleri ve gizlilik politikalarımızla güvende olduklarını hissettirmeyi amaçlamaktayız.