Smart Doktor

Smarttek Bilişim

MS Teams Üzerinden Smart Doktor Uygulaması Nasıl Kullanılır?


Uzaktan çalışmayla birlikte, çalışanların sağlık durumlarıyla ilgili hızlı ve hastane ortamına girmeden muayene olmalarını sağlama ihtiyacı ortaya çıkmıştır. Smart Doktor uygulaması da bu ihtiyacı hızlıca karşılamak ve sürecin takibini kolaylaştırmak üzere geliştirilmiştir.Amaç:


Smart Doktor uygulaması ile çalışanlar, yapmak istedikleri işlemlere göre, kurum doktorunun takvimini görerek, istedikleri zaman için muayene takvimi oluştururlar.

Özellikle evde çalışanlar için, işyerine gitmeden kurum doktoruna muayene olmaları ya da şikayetleri hakkında yönlendirme almaları sağlanmaktadır.

Hastalar ile kurum doktorunun ajanda planlaması kolaylaştırılmaktadır.


Yöntem - Çalışma Şekli:


Kullanıcı Teams üzerinden Smart Doktor uygulamasında karışışına gelecek takvim üzerinde, yapmak istedikleri işlemlere göre, kurum doktorunun takvimini görerek, istedikleri zaman için muayene takvimi oluştururlar.

Randevu için hem hastaya hem de doktora Microsoft Teams toplantı daveti sistem tarafından iletilerek takvimlerinde yer alması sağlanır.

Muayene saati geldiğinde hasta, Microsoft Teams üzerinden online olarak görüşerek muayene olabilmektedir.

Takvimde dolu saatler için Meşgul ibaresinden başka bir bilgi görülmemektedir (Kişisel veri olduğu için)


Kullanıcı Ana Sayfası


Kullanıcı Ana Sayfası


Doktor Seçim Ekranı


Doktor Seçim Ekranı


Muayene Konusu Seçim Ekranı


Muayene Konusu Seçim Ekranı


Tarih ve Saat Seçim Ekranı


Tarih ve Saat Seçim Ekranı


Muayene için Toplantı Daveti maili
Muayene için Toplantı Daveti maili


Demo için info@smarttek.com.tr adresine e-posta göndermeniz yeterlidir.

Vizyonumuz

Bilişim Teknolojileri alanında tercih edilirliği artırarak Türkiye pazarında özellikle yazılım sektöründe marka imajını güçlendirmek, sektördeki bilgi kirliliğinden arındırılmış şeffaf hizmetler sunarak, yarına hep bir adım önde, hep daha büyümüş ve gelişmiş olarak başlamayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Dostluk, saygı, dürüstlük, hakkaniyet gibi insana özgü güzel hasletleri tüm çalışanlarımızla birlikte prensip edinerek, İleri Bilgi Teknolojileri hizmeti sunduğumuz işletmelerde memnuniyet ve devamlılığı sağlamak öncelikli görevimizdir. Bu görevi gerçekleştirebilmek için bilişim sektörünün tüm yeniliklerini yakından takip ederek uygulama kapasitesine sahip olmakla birlikte çalışkan, hızlı, eğitimli ve becerikli bir ekip ile sistemin ve çalışanların sorunlarına ve ihtiyaçlarına alternatif çözümler üreterek; birlikte çalıştığımız ailemize yalnız olmadıklarını, teknoloji alanında tam destek alacaklarını, aksamayan işleri ve gizlilik politikalarımızla güvende olduklarını hissettirmeyi amaçlamaktayız.